Home

wersja niemiecka Nasze podróże - spełnione marzenia . . .


Witamy na naszej stronie internetowej poświęconej fascynującym miejscom w Niemczech! Cieszymy się, że możemy zabrać Cię w wirtualną podróż odkrywczą, aby poznać różnorodność i piękno tego kraju.

Nasza pasja do podróżowania doprowadziła nas do wielu różnych miejsc w Niemczech, od tętniących życiem metropolii po malownicze krajobrazy. Skorzystaliśmy z okazji, aby odwiedzić niektóre z najbardziej urokliwych miast, w tym Berlin, Hamburg, Kolonię i Norymbergę. Ale to nie wszystko: odkryliśmy również malownicze regiony, które Niemcy mają do zaoferowania, takie jak zapierająca dech w piersiach Szwajcaria Saksońska, idylliczny region Allgäu i mistyczne lasy Schwarzwaldu.

Nasza strona nie jest przewodnikiem turystycznym. Jest to platforma, na której chcielibyśmy podzielić się naszymi osobistymi doświadczeniami i wrażeniami. Chcemy pomóc Ci zaplanować własne przygody w Niemczech i poznać najlepsze strony tego kraju - czy to poprzez odkrywanie kultury, odkrycia kulinarne czy przygody na łonie natury.

Mamy nadzieję, że nasz entuzjazm dla Niemiec zainspiruje Cię i dostarczy cennych spostrzeżeń na temat Twoich podróży. Zapraszamy do przeglądania naszej strony i marzeń o niezapomnianych chwilach w tym magicznym kraju!Dokąd nas nogi przez Niemcy poniosły . . .


1987 Ibach Ibach w Schwarzwaldzie 1998 Bad Hindelang Bad Hindelang w Allgäu
1998 Berlin Berlin 2001 Berchtesgaden Berchtesgaden
2002 Hamburg Hamburg 2009 Köln Köln z Günter Jauch
2009 Nürnberg Nürnberg 2010 St. Peter-Ording St. Peter-Ording
2012 Berlin Berlin, Spreewald i Sachsen 2012 Halle a.d. Saale Halle a.d. Saale
2014 Hamburg Hamburg